Płytki Tubądzin – Warszawa

 

Ceramika Tubądzin to jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce, którego korzenie sięgają 1983 roku. Dzisiaj w asortymencie firmy znajduje się pełna gama wyjątkowych płytek przeznaczonych do różnych przestrzeni – można zamówić je również w naszym salonie łazienek CRISTOPOL w Warszawie!

 

Płytki Tubądzin to doskonały wybór do każdej łazienki – można dopasować je zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również klasycznie urządzonych. Bogactwo ciekawych wzorów, kolorów oraz formatów i wielkości powoduje, że Tubądzin to sprawdzony wybór do każdej przestrzeni.

 

CRISTOPOL – Tubądzin sklep Warszawa – zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

 

Płytki Tubądzin – dla poszukujących unikatowych rozwiązań

Grupa Tubądzin jest liderem w produkcji płytek ceramicznych w Polsce. Obejmuje cztery marki płytek: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte, z których każda posiada swój charakterystyczny styl.

 

Marka Tubądzin to wysokiej klasy płytki ceramiczne, które są tworzone z myślą o ludziach poszukujących unikatowych rozwiązań. Niebanalne wzornictwo wyróżnia je na tle płytek innych producentów, a najwyższej jakości materiały powodują, że to przyszłościowy zakup na lata.

 

Płytki ceramiczne Tubądzin stanowią doskonały wybór do łazienek, ale również sprawdzają się w innych przestrzeniach – w kuchniach, w salonach, na korytarzach.

 

Wybierz płytki Tubądzin Warszawa – sprawdź je w naszym salonie łazienek CRISTOPOL!

 

Zamów płytki Tubądzin w salonie CRISTOPOL!

Jeśli chcą Państwo zakupić płytki Tubądzin Warszawa oraz nasz salon CRISTOPOL to najlepszy wybór. Na miejscu czeka na Państwa szeroki wybór wyrobów tego producenta – zawsze w przystępnych cenach.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje między innymi fachowe doradztwo, projektowanie łazienek, pełną obsługę zamówienia, a także transport produktów do klienta.

 

Wysokiej jakości glazura Tubądzin Warszawa – w razie dodatkowych pytań pozostajemy zawsze do usług.

 

Salon CRISTOPOL – Tubądzin salon Warszawa – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w salonie!

 

 

 

SALON ŁAZIENEK CRISTOPOL

 

PŁYTKI CERAMICZNE, GLAZURA - WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Sklep i hurtownia

 

ul. Kręta 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki (wjazd od ul. Poznańskiej 91 lub ul.Krętej)

tel. 22 664 24 24 lub 508 477 931

 

cristopol@cristopol.com.pl

projekty@cristopol.com.pl

 

Zapraszamy pn-pt 9:00-18:00, so 9:00-14:00

 

 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS