Płytki Cerrad – Warszawa

 

Firma Cerrad specjalizuje się w produkcji wyjątkowych płytek gresowych oraz klinkierowych, które wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, a także wspaniałą jakością wykonania. Teraz można zakupić je także w naszym salonie CRISTOPOL!

 

CRISTOPOL – płytki Cerrad Warszawa – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

 

Cerrad to niebanalne płytki ceramiczne, które doskonale sprawdzają się w wielu wnętrzach. W kolekcji Cerrad można znaleźć zachwycające płytki łazienkowe, kuchenne, a także płytki przeznaczone do innych wnętrz – salonów, sypialni, na korytarze, klatki schodowe. Firma oferuje także płytki przeznaczone do montażu na zewnątrz – na tarasach, balkonach, schodach, elewacji czy też w ogrodzie.

 

Płytki Cerrad to design na światowym poziomie. Płytki tego producenta natychmiast przyciągają wzrok swoimi uroczymi wzorami, które podążają za najnowszymi trendami w branży. W ofercie firmy znaleźć można między innymi płytki imitujące marmur, beton czy naturalne drewno różnych gatunków. Można dostosować je zatem do każdej aranżacji – tej klasycznej oraz nowoczesnej, na przykład w stylu skandynawskim, minimalistycznym, loft czy też kolonialnym.

 

Na szczególną uwagę zasługują płytki wielkoformatowe, które obecnie są bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów. Firma Cerrad oferuje płytki posiadające wymiary większe niż metr, które na pewno zadowolą klientów poszukujących tego typu materiałów.

 

Salon łazienek CRISTOPOL – płytki Cerrad Warszawa – najlepsza obsługa w Warszawie!

 

Gdy są Państwo zainteresowani zakupieniem płytek Cerrad w Warszawie, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu – to właśnie tutaj możemy zaprezentować Państwu pełną kolekcję płytek tego producenta.

 

Nasi pracownicy pomogą także w wyborze najlepszych płytek Cerrad – doradzimy, jakie wzory sprawdzą się w danej aranżacji, aby Państwa dom czy mieszkanie mogły prezentować się zachwycająco.

 

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszego asortymentu, zawsze pozostajemy do usług.

 

Salon CRISTOPOL – płytki Cerrad Warszawa – zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli płytek tej marki w naszym salonie w Warszawie!

 

 

 

 

SALON ŁAZIENEK CRISTOPOL

 

PŁYTKI CERAMICZNE, GLAZURA - WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Sklep i hurtownia

 

ul. Kręta 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki (wjazd od ul. Poznańskiej 91 lub ul.Krętej)

tel. 22 664 24 24 lub 508 477 931

 

cristopol@cristopol.com.pl

projekty@cristopol.com.pl

 

Zapraszamy pn-pt 9:00-18:00, so 9:00-14:00

 

 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS