Płytki Atlas Concorde – Warszawa

 

Włoska firma Atlas Concorde od lat zajmuje się produkcją ekskluzywnych płytek ceramicznych, które obecnie znane są w wielu krajach na całym świecie. Teraz można zamówić je również w naszym salonie CRISTOPOL!

 

Atlas Concorde posiada w swoim asortymencie pełną gamę płytek ściennych oraz płytek podłogowych, które łączą w sobie wysokie parametry techniczne wraz z niezrównaną estetyką. Doskonale pasują nie tylko do łazienek, ale również do innych wnętrz, między innymi kuchni, na korytarze, klatki schodowe oraz do przestrzeni zewnętrznych – schody, tarasy, balkony.

 

Wszystkich zainteresowanych płytkami Atlas Concorde zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą – w naszym salonie prowadzimy sprzedaż płytek z najnowszych kolekcji włoskiego producenta.

 

CRISTOPOL – Atlas Concorde Warszawa – szeroki wybór i przystępne ceny!

 

Płytki Atlas Concorde – jakość i styl

Płytki ceramiczne włoskiego producenta Atlas Concorde to sprawdzony wybór – powstają z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują im wyjątkowy wygląd, trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne.

 

W asortymencie firmy Atlas Concorde można znaleźć płytki ceramiczne o różnych interesujących wzorach, między innymi przypominające drewno, marmur, kamień, beton czy tekstylia. Interesującą propozycją są również płytki 3D, które wyróżniają się trójwymiarową fakturą, tworząc na ścianach efektowną grę światła i cienia.

 

Do wyboru są płytki w różnych kształtach i wielkościach do wyboru, w tym także duże płytki w kolekcji XL, które doskonale prezentują się we współczesnych aranżacjach.

 

Zamów Atlas Concorde w salonie CRISTOPOL!

W salonie CRISTOPOL przygotowaliśmy dla Państwa płytki Atlas Concorde w szerokiej gamie wzorów do wyboru. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę – pomożemy w doborze najlepszych produktów, przygotujemy projekt wnętrza, zajmiemy się transportem.

 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy zawsze do dyspozycji.

 

Salon CRISTOPOL – płytki Atlas Concorde Warszawa – zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

 

 

 

SALON ŁAZIENEK CRISTOPOL

 

PŁYTKI CERAMICZNE, GLAZURA - WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Sklep i hurtownia

 

ul. Kręta 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki (wjazd od ul. Poznańskiej 91 lub ul.Krętej)

tel. 22 664 24 24 lub 508 477 931

 

cristopol@cristopol.com.pl

projekty@cristopol.com.pl

 

Zapraszamy pn-pt 9:00-18:00, so 9:00-14:00

 

 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS