SALON ŁAZIENEK CRISTOPOL

 

PŁYTKI CERAMICZNE, GLAZURA - WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Sklep i hurtownia

 

ul. Kręta 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki (wjazd od ul. Poznańskiej 91 lub ul.Krętej)

tel. 22 664 24 24 lub 508 477 931

 

cristopol@cristopol.com.pl

projekty@cristopol.com.pl

 

Zapraszamy pn-pt 9:00-18:00, so 9:00-14:00

 

 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS

 

 

Szukasz stylowych płytek do swojej kuchni lub łazienki? Priorytetem dla Ciebie jest nowoczesny wygląd i funkcjonalność? Doskonale trafiłeś! U nas znajdziesz najmodniejsze propozycje, dzięki którym wnętrze Twojego domu będzie prezentować się nowocześnie i gustownie.

 

Jesteśmy firma, która już od wielu lat specjalizuje się w handlu płytkami ceramicznymi. Cały czas rozszerzamy naszą ofertą, aby dostarczać klientom nowoczesne płytki o wysokiej jakości - które nie tylko będą cieszyć oczy domowników, ale też przetrwają próbę czasu. Jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami wielu renomowanych producentów płytek, co pozwala nam na oferowanie produktów w bardzo przystępnych cenach.

 

Stylowa glazura do Twojego mieszkania

 

Znajdziecie u nas płytki podłogowe i ścienne w szerokiej palecie barw oraz wielu modnych wzorach czy kształtach. Są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale też funkcjonalne i wytrzymałe. Większość propozycji jest łatwa do utrzymania w czystości oraz odporna na przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Osobom, które nie lubią poświęcać zbyt dużo czasu na regularne porządki, polecamy modele z nieregularnym wzorem lub marmurkową teksturą, na których kurz jest niemal niewidoczny. Płytki dedykowane do pomieszczeń o wysokiej wilgotności – takich jak łazienka – odznaczają się małą nasiąkliwością oraz nie absorbują wody i innych zabrudzeń. Są odporne na zaplamienia i działanie detergentów. Natomiast modele stosowane w miejscach o większym nasileniu ruchu – na przykład, gdy mamy do czynienia z kuchnią przechodnią – wyróżniają się wyższą klasą ścieralności, dzięki czemu, będą prezentować się nienagannie przez długi okres czasu.

 

Nie wiesz, na jakie płytki się zdecydować do konkretnego pomieszczania? Chętnie służymy fachową pomocą! Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Nasz salon wystawowy znajduje się w Ożarowie Mazowieckim bardzo blisko Warszawy, usługi świadczymy w jej okolicach między innymi takich jak Pruszków, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek czy Żyrardów. Zapraszamy do kontaktu!

h. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Glazura płytki Pruszków Piastów Grodzisk Mazowiecki Milanówek Żyrardów