SALON ŁAZIENEK CRISTOPOL

 

PŁYTKI CERAMICZNE, GLAZURA - WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Sklep i hurtownia

 

ul. Kręta 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki (wjazd od ul. Poznańskiej 91 lub ul.Krętej)

tel. 22 664 24 24 lub 508 477 931

 

cristopol@cristopol.com.pl

projekty@cristopol.com.pl

 

Zapraszamy pn-pt 9:00-18:00, so 9:00-14:00

 

 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS

 

 

Salon łazienek projekty wyposażenie Warszawa Wola Bemowo Ursus Włochy Białołęka

Minimalistyczna, utrzymana w odcieniach bieli i szarościach? W stonowanych odcieniach ziemi? A może wykończona naturalnymi materiałami i płytkami imitującymi drewno? Jak jest Twoja łazienka marzeń? Niezależnie od potrzeb i preferencji, stworzenie gustownej i funkcjonalnej łazienki jest ogromnym wyzwaniem. Zamiast podejmować się tego zadania na własną rękę, zaufaj fachowcom. Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą armatury i płytek ceramicznych do łazienek. Sukcesywnie poszerzamy ofertę - i to nie tylko o nowe produkty, ale też nowe usługi.

 

Stylowe projekty łazienek

 

Łazienka marzeń jest czym, co może osiągnąć każdy – i wcale nie musi wiązać się z nadwyrężeniem budżetu domowego. Decydując się na zakup towarów w naszym sklepie – między innymi takich jak wyposażenie łazienek lub glazura – oferujemy Ci profesjonalną usługę projektowania łazienki. I to zupełnie za darmo! Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zaawansowanymi programami, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić bardzo realną wizualizację łazienki z zastosowaniem produktów wybranych przez klienta. Opracowana jest ona przez doświadczonych i wykwalifikowanych projektantów wnętrz. Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że nawet najładniejsze płytki czy ceramika powinny być odpowiednio wyeksponowane, aby tworzyć spójną i atrakcyjną całość. Dzięki usłudze wizualizacji, jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych, będziesz mógł upewnić się, czy przygotowany projekt jest właśnie tym, czego szukasz.

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chętnie służymy fachową radą i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Razem z nami zrealizujesz łazienkę swoich marzeń – estetyczną, praktyczną i funkcjonalną. Jeżeli jeszcze nie jesteś pewny, o jakiej łazience marzysz, możesz odwiedzić nasz salon łazienek zlokalizowany tuż pod Warszawą – w Ożarowie Mazowieckim, aby zapoznać się z interesującymi inspiracjami. Nasze usługi świadczymy w różnych dzielnicach stolicy – takich jak Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ursus, Warszawa Włochy, Warszawa Białołęka.