SALON ŁAZIENEK CRISTOPOL

 

PŁYTKI CERAMICZNE, GLAZURA - WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Sklep i hurtownia

 

ul. Kręta 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki (wjazd od ul. Poznańskiej 91 lub ul.Krętej)

tel. 22 664 24 24 lub 508 477 931

 

cristopol@cristopol.com.pl

projekty@cristopol.com.pl

 

Zapraszamy pn-pt 9:00-18:00, so 9:00-14:00

 

 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS

 

 

Salon łazienek projekty wyposażenie Ząbki Marki Kobyłka Wołomin Radzymin

Masz w planach remont swojej łazienki lub jesteś na etapie jej urządzania? Z pewnością nasuwa Ci się mnóstwo pytań – na przykład jakie kolory i materiały wybrać, aby cała aranżacja prezentowała się spójnie i gustownie? Z pomocą przychodzą profesjonaliści, którzy specjalizują się w przygotowywaniu projektów łazienek. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą płytek ceramicznych, ale też oferujemy usługę projektowania. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

 

Postaw na nowoczesne projekty łazienek

 

Zaprojektowanie łazienki we własnym zakresie jest nie lada wyzwaniem – szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z bardzo małym pomieszczeniem lub o nietypowych kształtach. W takiej sytuacji nie warto polegać na swoich umiejętnościach, ale powierzyć to zadanie profesjonalnym projektantom. Dostaniemy wtedy gwarancję, że już wykończona łazienka przypadnie nam do gustu oraz będzie funkcjonalna i praktyczna. Czy usługa zaprojektowania łazienki jest kosztowna? Jeżeli zdecydujesz się na zakup towaru w naszym sklepie – takiego jak płytki ceramiczne czy inne wyposażenie łazienki – usługa projektowania jest całkowicie bezpłatna! Naszym klientom oferujemy wykonanie komputerowej wizualizacji łazienki z zastosowaniem wybranych przez nich produktów z naszej oferty. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najładniejsze płytki i armatura muszą zostać odpowiednio wyeksponowane, aby prezentować się spójnie i gustownie. Korzystając ze stworzonej przez nas wizualizacji, będziesz mógł upewnić się, czy posiadany projekt łazienki, jest właśnie tym, czego szukasz.

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy zawsze służą pomocą i chętnie udzielą fachowej rady. Możesz odwiedzić nasz salon łazienek zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim, aby na żywo obejrzeć wiele inspirujących projektów. Nasze usługi świadczymy nie tylko w samej stolicy, ale też w jej okolicach – między innymi w rejonach takich jak Ząbki, Marki, Kobyłka, Wołomin czy Radzymin.